6.liga - 3. kolo - komentář

25/04/2024, 06:32JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

SURIKATY - FC LEADERS 1-2 (0-2) Branky: Hos - Boráň, Doležal Hosté, kteří na jaře ještě nebodovali, si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok, který je nasměroval k první jarní výhře. Krátce po změně stran ovšem hráči SURIKAT vstřelili kontaktní branku a bylo postaráno o drama. Domácí ke své velké smůle už druhou branku přidat nedokázali, byť nastřelili břevno, a tak se Leaders poprvé na jaře můžou radovat z bodového zisku.

FC MARTY TEAM - FC INTER JIHLAVA 7-1 (2-0) Branky: Novák 3, L. Freitich, A. Gunar, M. Gunar - Ištók Šlágr kola, souboj dvou stoprocentních týmů, nabídnul parádní podívanou. Bohužel pro hráče Interu byla rozhodující střelecká produktivita, a tak zatímco hosté pálili jednu šanci za druhou, tak hráči Marty teamu si dokázali ve svých příležitostech zachovat chladnou hlavu a díky přesné mušce si připsali třetí výhru v soutěži.

1. FC U GÁBINKY - DUHA COLOR DV S.R.O. 1-5 (1-1) Branky: V. Zbytovský - D. Šilhart 2, Homa, Mikuda, Niederle Gábinka se sice ujala vedení, ale ještě v prvním poločase hosté vyrovnali a ve druhé poločase otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Klíčová pasáž nastala mezi 37. až 44. minutou, kdy hráči DUHy vstřelili čtyři branky a zajistili si druhou jarní výhru. Gábinka se vzhledem k ostatním výsledkům tohoto kola propadla na poslední příčku v tabulce.

EXPENDABLES LEGENDS - DENATURÁT ZHOŘ "B" 8-1 (6-1) Branky: Nešpor 4, Kozojed 2, Havel, Klenovský - Frühbauer Stačila čtvrthodina hry a bylo vymalováno, domácí měli na svém kontě čtyři branky a drželi otěže utkání pevně ve svých rukách. Hosté sice v prvním poločase také skórovali, ale byla to jenom kosmetická úprava výsledku. Ve druhé části "Legendy" ubrali na tempu, ale stejně přidali alespoň dvě branky. Rezervu Denaturátu může těšit, že to tentokrát nebyl takový výprask jako v minulém kole.