6.liga - Nadstavba - Komentář - III. kolo

24/06/2024, 11:30JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

SKUPINA O TITUL:

FC MARTY TEAM - EXPENDABLES LEGENDS 5-0 kontumačně Marodka Legend se nevyprázdnila, a tak se muselo kontumovat další jejich utkání

FC INTER JIHLAVA - DUHA COLOR DV S.R.O. 6-2 (2-2) Branky: Beránek J. 3, Ištók, Klimeš, Šmrha - Konvalina, Niederle Zápas o konečné druhé místo nabídnul dva rozdílné poločasy, DUHA se v první části utkání dokázala dvakrát dostat do vedení, ale hráči Interu dokázali vždy srovnat své manko. Po změně stran už střílelo branky jenom jedno mužstvo, zlomový okamžik nastal zhruba po deseti minutách druhé půlky, kdy Inter během minuty vstřelil dvě branky a bylo vymalováno. Pak ještě domácí přidali v krátkém sledu další dvě branky a završily tak povedené letošní jaro v šesté nejvyšší soutěži.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ:

DENATURÁT ZHOŘ "B" - FC LEADERS 5-3 (2-0) Branky: Matějíček 2, Salaš 2, Stejskal - Doležal, Jiřík, Mišta Dvě branky, jedna z úvodu poločasu a druhá z jeho závěru, se ukázaly jako klíčové z pohledu Denaturátu, který si vypracoval klíčový náskok pro zbytek zápasu. Po změně stran se totiž prosadili i střelci Leaders, ale jelikož stejný počet branek přidali i jejich soupeři, tak se jen měnilo skóre utkání, nikoliv tým, který byl ve vedení. Rezerva Denaturátu si tak zajistila šestou příčku v tabulce, zatímco Leaders měli smutnou jistotu poslední pozice.

SURIKATY - 1. FC U GÁBINKY 3-2 (0-2) Branky: Bajgl, Hos, Žižka - Čopák, Maule Stejně jak zápas v titulové skupině nám i tento duel nabídnul dva rozdílné poločasy, v tom prvním se dvakrát prosadili hráči Gábinky a vypadalo to z jejich pohledu velmi zajímavě. Ovšem po změně stran se hrál úplně jiný zápas, hráči Surikat krátce po půlhodině hrací doby poprvé v zápase prostřelili brankáře soupeře a v samotném závěru duelu (47. a 49. minuta) otočili výsledek utkání ve svůj prospěch. Domácí si tak na poslední chvíli zajistili nejlepší pozici ve skupině o umístění, to jest celkově pátou, na Gábinku zbyla předposlední příčka v šesté lize.